tel2+48 601 611 529 tel2jks43@wp.pl

Usługi transportowe,
roboty budowlane, drogowe oraz kolejowe

Sprwadź pełną ofertę

arrow

Firma Z.T.H.U. "JKS" JÓZEF PŁOTKA z Mezowa k. Kartuz powstała w 1989 roku. Na początku swej działalności zajmowała się tylko usługami transportowymi, jednak w kolejnych latach działalność rozszerzono o roboty budowlane, drogowe oraz kolejowe. W związku z narastającymi potrzebami rynku firma wciąż się rozwija i oferuje szeroki zakres usług, min.roboty rozbiórkowe, wyburzeniowe, wymiana gruntu, wykopy pod budownictwo, odwadnianie, transport sprzętu i wiele innych. Realizacja wyżej wymienionych usług odbywa się zarówno na rynku lokalnym, jak i krajowym.

Klientami są zarówno osoby prywatne, jak i firmy, Urzędy Gmin czy instytucje państwowe.

Dużym atutem firmy jest solidność, terminowość wykonywanych prac, nowoczesny sprzęt, który jest obsługiwany przez doświadczonych pracowników oraz długoletnie doświadczenie w branży. Dowodem na to są bardzo dobre referencje od zleceniodawców. 

Serdecznie zapraszamy!
Józef Płotka

Kontakt

Chciałbyś poznać szczegóły naszej oferty, dowiedzieć się co moglibyśmy dla Ciebie jeszcze zrobić, zapytac o ceny naszych usług? Zadzwoń lub napisz do nas. Odpowiemy na każde Twoje pytanie.

naviul. Błękitnej Armii 16, 83-332 Mezowo
tel+48 601 611 529
tel58 694 00 36
mailjks43@wp.pl

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.